Лікування грибка

«Лазерне лікування грибка нігтів — можливість повернути Вашим нігтям здоровий колір і блиск»

1grib2Небезпечно те, що, грибок сам по собі ніколи не зникне! Хворий поступово уражається все більше і більше, захворювання залучає спочатку один ніготь, а потім зараження переходить на найближчі нігтьові пластини ніг, рук і шкіру, людина з оніхомікозом стає небезпечною для оточуючих, а особливо для своєї родини. Оскільки грибкова інфекція поширюється як шляхом прямого контакту з людиною, так і побічно. Легко передається у вологому середовищі (ванна, душ — кабіна, баня, басейн).
Сприятливі фактори для життя грибка нігтів:

  •  Анатомічно тісне прилягання пальців, плоскостопість, деформація кісток стоп.
  • Захворювання ендокринного характеру (цукровий діабет, тиреотоксикоз та інші).
  • У висушеному волоссі і лусочках, які пацієнт втрачає з поверхні вогнищ ураження, грибки зберігають життєздатність роками (наприклад, на підлозі або в килимах, в одязі або взутті). Потрапляючи потім у відповідні умови (наприклад, на шкіру людини), вони знову набувають здатність до зростання і розмноження і можуть викликати розвиток хвороби.
  • Люди зі зниженою імунною системою потрапляють під ризик зараження. Причиною можуть бути: куріння, зловживання алкоголем, стрес, перевтома, тривале застосування антибіотиків, а також не збалансоване харчування і ВІЛ — інфекція.
  • Дуже часто грибок нігтів починається з ушкодження нігтя, травми або із за незручного взуття.

лікування грибка лазеромЛікарі радять не затягувати з лікуванням щоб мікоз не почав прогресувати! У центрі реабілітації та здоров’я спини «Відновлення» на вул. 1 — Травня, 20, в місті Житомир працює «Кабінет краси» фахівці якого допоможуть вилікувати грибкову інфекцію за допомогою інноваційної технології — лазера.

Які ж переваги та особливості лікування грибка лазером?

  • Безмедикаментозне лікування. Немає впливу на печінку.
  • Безпека. Лазер вражає виключно міцелій грибків, здорові тканини залишаються незачепленими.
  • Підвищена ефективність. Уже після першого сеансу грибкова інфекція стає менш вираженою.
  • Відсутність періоду реабілітації. Лазерне лікування грибка не травмує тканини, по цій приємній причини реабілітаційного періоду немає.

Наші дерматологи проінформують Вас, як правильно доглядати за нігтями в період лікування, як дезінфікувати взуття, а також допоможуть скласти підходящу кількість візитів для проведення процедур. При проходженні курсу лікування наш косметолог — дерматолог збереже Вашу нігтьову пластину і позбавить від щоденного прийому препаратів і таблеток.

Чим раніше буде розпочато лікування, тим більш ефективним і менш витратним воно буде!