Пірсинг

ПірсингВсі ми хочемо бути красивими та привабливими і один із способів це зробити – прикрасити вуха витонченими сережками. Зараз проколювання вух здійснюється за допомогою так званого «пістолета». Цей метод проколювання мочки вуха отримав широке застосування у всьому світі.

Вухо проколюється спеціальними одноразовими голками, які візуально нагадують «гвоздики». Це проходить швидко, безболісно та безкровно. Голки для проколювання вух виготовлені із спеціальної хірургічної сталі та стерильно запаковані. Завдяки унікальності в конструкції сережок-голок відбувається не проколювання, а роздвигання тканин, що призводить до майже повної атравматичності і безболісності процедури. Протягом місяця формується рівний і правильний канал. Дуже важливо дотримуватися правильно догляду після процедури. Неправильний догляд і недотримання суворих правил догляду і є причиною запалення.

Але перш ніж зробити цей відповідальний крок варто враховувати багато важливих моментів. Для початку — визначитися з віком, коли краще робити проколювання вух дитині.
Фахівці суворих обмежень в цьому випадку не ставлять. Але до року-півтора, не варто обтяжувати дитину зайвим стресом. У цьому віці дітям і без того доводиться переносити болісні прорізування зубів.

Психологи висловлюють думку про те, що краще пірсинг ближче до 2 років. На цьому етапі дитина ще не усвідомлює, що йому будуть робити і відноситься до процедури менш капризно, а в зрілому віці може взагалі не згадає про те, як їй проколювали вуха.

Якщо ж мама не хоче покладатися тільки на своє особисте бажання зробити доньку красивіше, а для неї важлива думка і самої дівчинки, варто дочекатися трирічного віку. Тоді дитині можна показати вами придбані сережки, дати покрасуватися біля дзеркала і дівчинка сама з бажанням відправиться на процедуру.

Потрібно вибрати найбільш нейтральну територію і там проколювати. Роблять це сучасним інструментом — пістолетом. Він, на відміну від стародавнього методу — голки, практично не приносить болю. Поцікавтеся у майстра про стерильність інструменту. Якщо в ньому використовуються одноразові деталі — це ідеальний варіант.

Для проколювання вух у дитини, краще вибрати теплий осінній або весняний період. Взимку не варто, оскільки при процесі одягання светрів і шапок, можна пошкодити незагоєні мочки. Літня спека провокує активність бактерій, які зовсім не сприятливо впливають на загоєння.
Слід підбирати волосся дівчинки в хвостики або інші високі зачіски, щоб не чіпляти сережки і не заносити мікроби в рани. Сережки повинні бути легкими, з хорошим замочком. Гвоздики і кружечки підійдуть ідеально.

У стрімкому бажанні бачити своє чадо найкрасивішим, головне батькам бути розважливими і враховувати всі «за» і «проти» їх вчинків. Адже найважливіше, що б дитина була здоровою і в хорошому настрої.