Судинні захворювання

Частою причиною звернення пацієнтів в косметологічну клініку є розширення судин на шкірі обличчя і ніг. Вважається, що близько 3% населення мають патологію судин шкіри, яка виявляється, зокрема, у вигляді «винних плям» або гемангіом інших типів. Телеангіоектазіями страждає майже 30% населення. Тому вибір оптимальних способів лікування подібних патологій надзвичайно актуальне.

Якщо для терапії судин діаметром більше 1,5 мм давно і з успіхом застосовують метод склеротерапії, то патології, обумовлені змінами судин меншого діаметра, донедавна лікувати було дуже важко. Застосовуваний метод електрокоагуляції, не тільки малоефективний, але і болючий. Крім того, його використовують при лікуванні досить обмежених за площею судинних патологій.

Судинні захворювання на шкірі обличчя Використання цього методу на шкірі обличчя також обмежене ще й рубцевими змінами, які тягне за собою електрокоагуляція. Метод кріотерапії дозволяє досягти тільки тимчасового ефекту, так як практично у всіх випадках настає реканалізація спавшихся судин. Лігування судин на обличчі, які живлять гемангіому, взагалі неприйнятно.
На сьогоднішній день широко поширеним і, що найголовніше, високоефективним методом лікування судинних патологій шкіри є лазерна коагуляція.

Для лікування вродженої чи набутої судинної патології шкіри та слизових оболонок, зокрема,ретикулярного варикозу, телеангіектазій, гемангіом та ін., можна використовувати безконтактну лазерну коагуляцію. Дана методика являє собою безконтактне втручання, яке призводить до ліквідації судинних патологій шкіри в 100% випадків.

Результати лікування

гемангиома удалить житомир

лікування судинної патології шкіри